Jdi na obsah Jdi na menu

ObrazekV druhom prípravnom zápase ukázalo domáce mužstvo peknú hru a súdržnosť. Súperom Svinnej bol Dubodiel, ktorý v minulom ročníku skončil na 7. mieste v súťaži MO. Po dvoch nevyužitých šanciach Vondru prišiel gól hostí.O pár minút strelil vyrovnávajúci gól Andrej Košík. Hneď po rozohrávke súpera vyhral v útoku Vondra hlavičkový súboj a zo šestnástky prehodil hosťujúceho brankára, ktorý od novej sezóny posilní klub Spartak Trnava. Polčas skončil 2:1. Po polčase prišli na ihrisko nový hráči v domácom týme. Na striedačke zostal Vondra a Klobušický. Pár minút po prestávke strelil Košík svoj druhý gól v zápase, po peknej prihrávke útočiaceho spoluhráča, ktorý je v klube na skúške. V priebehu zápasu hostia už dokázali len vyrovnať a tak domáci zaslúžene vyhrali 3:2.